Ocenění

Mother&Baby Awards 2023

The Mother&Baby Awards celebrate the best products and brands, chosen exclusively by the mums who actually use them. “We believe these awards are the most prestigious in the parenting market.’’

Junior Design Award 2022

Junior Design Award is a unique opportunity to acquire a luxury award that is highly coveted in the family lifestyle award arena, recognised by brands, clients and consumers.

Made For Mums Award 2021

We’re proud to announce that we’ve received Gold Award Made for Mums 2021 for the best travel system under £800.Venicci – designed to provide solutions to the reality of life with a baby.

Bizziebaby Gold Award Winner 2021

Cena od opravdových maminek a tatínků pro ty produkty, které splnily očekávání rodičů a dětí.

Absolutely Mama Awards – 2020

Jsme rádi za bronz v kategorii nejlepší cestovní produkty či systémy za Venicci TINUM.

The Dadsnet Awards Silver – 2020

Jsme rádi, že jsme vyhráli Dadsnet Awards. Dadsnet Awards byly vytvořeny proto, aby tatínkové vybrali ty nejlepší značky produktů pro novorozence, batolata a děti.

Progressive Preschool Awards – 2020

Jsme pyšní, že se náš nejnovější model Tinum stal finalistou Progressive Preschool Awards 2020.

Loved By Parents Awards – 2020

Loved By Parents Awards se berou jako ten nejdůvěryhodnější program ocenění rodiči na světě. Kočárek Venicci Tinum vyhrál v LPB ve dvou kategoriích: Platinová cena za nejlepší inovativní cestovní systém Zlatá cena z nejlepší cestovní systém za více než 500 liber.

Luxury Lifestyle Awards Winner – 2020

NEJLEPŠÍ LUXUSNÍ KOČÁREK. Luxury Lifestyle Awards je globální soutěží, která vybírá, oceňuje a propaguje ty nejlepší značky luxusního zboží na světě.

German Design Award Special – 2019

Značka Venicci získala German Design Award! German Design Award oceňuje pouze projekty, které jsou průkopníky na scéně německého a světového designu.

Best Baby and Toddler Awards: 2016 – 2018

Best Baby and Toddler Gear 2016 a 2018 Consumer Choice Award jsou jedny z nejcennějších cen, které Venicci získalo. Za to, že nás tolik rodičů zvolilo jsme byli štěstím bez sebe. Firma Venicci vyhrála v kategorii Luxusní cestovní systémy. Děkujeme!

Smallish Design Awards: 2018

Jsme rádi za to, že jsme se dostali do užšího výběru Smallish Design Awards 2018.

Project Baby: 2017

Ocenění od opravdových maminek a tatínků, kteří oceňují produkty, které splní jejich očekávání a požadavky.

Grand Prix: 2016

GRAND PRIX je cena udělována porotou expertů těm nejlepším představeným produktům, které jsou schopny dominovat mezi konkurencí a které přicházejí s inovativním konceptem.

BANTA: 2016

BANTA 2016 je ocenění, kterého si nesmírně vážíme. Bylo nám uděleno během veletrhu Harrogate Nursery 2016. Experty si získal Venicci 3V cestovní systém. Díky tomu vyhrál první místo v kategorii TRAVEL. Byla to skvělá show.

Pushchair Expert: 2015

Pushchair Expert nás ohodnotil 4 z 5 hvězdiček. Hodnotila se funkčnost, design a obtížnost použití. A v těchto oblastech naše kočárky excelují.

Mumsnet Best: 2015

„Mumsnet Best 2015” je pro naši značku velmi prestižní cenou. Získali jsme ji v roce 2015 za nesmírně kladná hodnocení našich produktů. Úspěch závisel na počtu písemných recenzí. Proto, aby produkt mohl získat Mumsnet Best Badge, musí mít alespoň 5 recenzí s alespoň 4 hvězdičkami během posledních 18 měsíců. Díky podpoře našich zákazníků, kteří Venicci doporučili, jsme tuto cenu nakonec získali.